Print

İş Başvuruları

Başvurularınız, web sayfamız üzerinden ve/veya şahsen kabul edilmektedir. Başvurularınız için İş Başvurusu Ön Kayıt Formu 'nu doldurmanız gerekmektedir.

İşe Alım sürecimizin amacı doğru işe doğru insanı bulmak ve yerleştirmektir. Bu sayede uzun vadeli ve verimli bir çalışma hayatı oluşturulacağına inanmaktayız.

İş başvurusunun kabul edilmesi ile başlayan Mavi Yaka İşe Alım Sürecimiz, İnsan Kaynakları uzmanının yaptığı mülakat ile devam eder. İK uzmanı tarafından aranılan niteliklere uygun olduğu düşünülen adaylar, ilgili bölüm sorumlusuna yönlendirilir. Bölüm sorumlusunun gerçekleştirdiği teknik mülakat sonucunda işe başlaması uygun olan adayların referans araştırmaları yapılır ve adaylar işyeri hekimimiz tarafından sağlık kontrolünden geçirilir. İşyeri hekimimiz tarafından da işe başlamasında herhangi bir engeli bulunmayan adaylarımızın işe giriş işlemleri gerçekleştirilir.

Beyaz Yaka İşe Alım Sürecimizde iş başvurularının kabul edilmesinin ardından, İK biriminden ve İlgili bölüm yöneticilerinden oluşan komisyon tarafından yetkinlik bazlı bir mülakat gerçekleştirilir. Komisyon tarafından pozisyona uygun olduğu düşünülen adayların referans araştırmaları yapılır. Daha sonra ücret teklifi yapılır ve kabul eden adaylar, işyeri hekimimiz tarafından sağlık kontrolünden geçirilir. İşyeri hekimimiz tarafından da işe başlamasında herhangi bir engeli bulunmayan adaylarımızın işe giriş işlemleri gerçekleştirilir.

Bilgilerinize doğrudan ulaşabilmek ve veri bankamızda saklayabilmemiz için lütfen İş Başvurusu Ön Kayıt Formu 'nu doldurunuz.